Cisco netwerk media converter SFP-10G-SR

Cisco netwerk media converter SFP-10G-SR

€ 20,00
Garantie: 3 maanden
Product conditie:
SKU
28452
CISCO 10GBASE-SR SFP MODULE , original Cisco

Cisco SFP-10G-SR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Aansluiting(en): LC/PC

Meer informatie
Connectiviteitstechnologie Bedraad
Golflengte 850 nm
Maximaal bereik 300 m
Hot-swap Ja
Gewicht 75 g
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Fiber type MMF
Afmetingen (BxDxH) 13,4 x 56,5 x 8,5 mm
Interface SFP
Aansluiting(en) LC/PC
Processing...