Cisco 10GBASE-SR X2 Module

Cisco 10GBASE-SR X2 Module

€ 11,00
Garantie: 3 maanden
Product conditie:
SKU
31597
CISCO 10GBASE-SR 850nm MMF ORIGINAL CISCO
Meer informatie
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
Bekabelingstechnologie 10000BASE-SR
Connectiviteitstechnologie Bedraad
Golflengte 850 nm
Maximaal bereik 300 m
Typisch stroomverbruik 4 W
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3ae
Hot-swap Ja
Gewicht 300 g
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Fiber type MMF
Afmetingen (BxDxH) 36 x 91 x 13,46 mm
Interface x2
Processing...