Cisco 10GBASE-LR X2 Module

Cisco 10GBASE-LR X2 Module

€ 32,00
Garantie: 3 maanden
Product conditie:
SKU
26979
CISCO 10GBASE-LR 850 nm SMF MODULE
Meer informatie
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
Bekabelingstechnologie 10GBASE-LR
Connectiviteitstechnologie Bedraad
Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 10000 m
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3ae
Hot-swap Ja
Gewicht 300 g
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Fiber type SMF
Afmetingen (BxDxH) 36 x 91 x 13,46 mm
Interface X2
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 158 °F
Zendvermogensgebied 0,5 - -8,2 dBmW
Processing...